Przegląd filmów

A dzisiaj idziemy z Małżowiną na przegląd filmów o ludziach z Aylesbury Estate. Aylesbury Estate to jest po prostu całkiem duży blok (10.000 mieszkańców), i ten cały przegląd to brzmi mniej więcej jak „Przegląd filmów o ludziach z Grodzkiej 10”. Złośliwi twierdzą, że idziemy dlatego, że jest darmowe jedzenie i nawet kilka butelek wina. Ale tak twierdzą, na szczęście, tylko złośliwi :)

Prawdziwym powodem jest to, że firma w której pracuję została zakontraktowana do zrobienia tych filmów, i teraz się boją, że nikt na ten przegląd nie przyjdzie. Także więc silna ekipa w składzie: Małżowina, Sharon z recepcji oraz ja, pojawimy się i będziemy robili za tłum.

Widziałem pokaz przedpremierowy, składa się na niego 6 mniej lub bardziej udanych dokumentów z pogranicza groteski. Jest dokument o raperach z tego bloku, którzy rapują po hiszpańsku. Jak przechodzą na hiszpański to nic nie rozumiem, co jednak w żadnym stopniu nie przeszkadza czerpać z tego dzieła. Będzie dokument o pokazach mody, na których śpiewa się karaoke. I krótkometrażowy film o weselu, kończący się bijatyką. W każdym razie, tak czy siak, ubaw po pachy.

W firmie atmosfera radosnego oczekiwania. Szef A na urlopie, szef J uczy dziś w koledżu, co wyjaśnia przymiotnik „radosnego”. Koleżanka R, która będzie prowadziła ten pokaz, ma na sobie koszulkę z dużym napisem „Blondie”. Mnie Małżowina przyszykowała coś w rodzaju granatowej pidżamy, ze statkiem na piersiach, więc zgodnie z tutejszą modą także zadam szyku. Stąd „oczekiwanie” :)

Właśnie się dowiedziałem, że po pokazie 6 krótkich filmów będzie przerwa, i poproszą małe dzieci o wyjście z sali, bo siódmy film będzie  z momentami. No to na bank opiszę to na blogu :)

Reklamy

0 Responses to “Przegląd filmów”  1. Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: