Nowi w pracy

A dzisiaj duża nowina, przynajmniej jeśli chodzi o firmę, w której przebywamy 8,5h dziennie, kłócimy się, docinamy sobie, a czasami nawet pracujemy. Znaczy, jak akurat jest ktoś w pokoju, w którym sobie siedzę.

Dzisiaj krok naprzód, bo firma zatrudniła dwóch nowych pracowników.

Pierwszym jest młody chłopak, chyba J, ale głowy nie dam, bo nie usłyszałem imienia dokładnie, a nie było za bardzo czasu żeby się dopytać. Z tego co wiem, jest pół Włochem, pół Szkotem, a wychował się w Liverpoolu. Rrrany, jak on fajnie mówi. Ma silną „liverpoolską” melodię w języku, ale nie wymawia spółgłosek tak jak Szkoci, raczej to przypomina mowę Anglika, który przez ostatnich parę lat sporo pił. A wygląda bardzo niewinnie. Jeśli pod obrazek ślicznego, miłego aniołka podłoży się głos Himilsbacha, to mniej więcej właśnie chłopak uderza w te klimaty. Dodatkowo ta specyficzna melodia sprawia wrażenie, jakby się ciągle czegoś czepiał. Nie nasłucham się go jednak zbyt dużo, bo chłopak ma pracować w terenie.

Drugim cennym nabytkiem jest… koleżanka R. Ale inna, nie ta co wcześniej pracowała, tylko ta od potrącenia przez autobus. Będzie pracowała od następnego poniedziałku, więc się bardzo cieszę, bo będę miał z kim pogadać. Miała dzisiaj dobre wejście. Nie pojawiała się w firmie, więc po 15min zniecierpliwiony szef J poszedł do sklepu po ciasteczka, i zamiast ciasteczek po minucie wrócił z nową koleżanką R. Okazało się, że drzwi wejściowe były zamknięte, recepcja sobie poszła, a ona nie miała telefonu ani do szefa A, ani do szefa J, ani do firmy. Nie miała też kurtki, a lało naprawdę nieźle… Profesjonalizm…

Reklamy

3 Responses to “Nowi w pracy”


 1. 1 Eva Maria Czerwiec 25, 2007 o 9:33 pm

  Ten Włochoszkot musi cudny :D

 2. 2 kariatka Czerwiec 26, 2007 o 7:52 am

  hehehe :) a u mnie w krk dzis lalo i lalo ;/ i pewnie jeszcze poleje =p
  a w pracy spokoj :D
  pozdrawiam

 3. 3 Agazinha Czerwiec 26, 2007 o 5:30 pm

  Daj prosze zdjecie tego Wlochoszkota i zrobimy capability assessment :-)


Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: